עיצוב מסעדות

עיצוב מסעדות מקצועי תורם באופן ישיר להגדלת האטרקטיביות שלהן. מסעדה היא מקום שנועד לאכלס כמות גדולה של אנשים הבאים לסעוד ו/או לבלות זמן רב, יחסית. צריך לזכור כי היא מיועדת בסופו של דבר ליצירת רווח לבעלים ועל פי הרעיון הזה יש לפעול. הקונספט שהעיצוב מושתת עליו חייב להיבנות על ידי הבעלים בשיתוף עם המעצבת ובהתאמה מושלמת למאכלים אותם מציעים. "רותם יעקב עיצוב אדריכלי" מתמחה בנושא וניתן לפנות אליה.

עיצוב מסעדות – בהתאם לצרכים ולטעם אישי

ברור שאיכות האוכל במסעדה הינה החשובה ביותר והצלחתה תלויה בו, אבל יחד עם זאת, למראה המסעדה, לעיצוב החלל הפנימי ולאווירה המשודרת בה יש משקל חשוב מאוד. הסועדים חייבים להרגיש בנוח וליהנות מהישיבה בה. כל מעצב מסעדות ידאג לחלל פנימי מרווח על מנת שהסועדים לא ישבו בצפיפות וכדי שהמלצרים יוכלו לנוע בנוחיות במעברים ולהגיע אל כל סועד. עיצוב מסעדות כולל מבואה נאה ומושכת, במידה ויש חלון ראווה הוא יהיה מזמין. חדרי שירותים אמורים להיות נעימים. יש צורך ליפות את החלל הפנימי ואפשר לעשות זאת על ידי תמונות, אביזרים נאים בהתאם לרוח המסעדה, חפצי נוי ונרות על השולחן, תאורה מתאימה ועוד. חשוב שהריהוט יהיה נאה ונוח. עיצוב מסעדות יכול לספק לכל אחת את האווירה אותה רוצים לשדר ואשר תמשוך לקוחות.

עיצבו מסעדה – בחירת חומרים, אלמנטים שונים וצבעים

מעצבת תעשה שימוש בחומרים המקובלים, ובין היתר: בעץ, מתכת, אבן, בד, פלסטיק, זכוכית ועוד. היא תיצור נישות לפינות ישיבה, מחיצות, הנמכות תקרה, ותשתמש באלמנטים נוספים כמו: אביזרי קצה של מערכות חשמל, אינסטלציה, תקשורת, מיזוג אוויר ועוד. בחירת הצבעים מאוד חשובה. צבעים בהירים יקרינו אור רב ואילו הכהים ייצרו אווירה כבדה יותר.

מעצבת מסעדות יצירתית

מעצבת מסעדות יצירתית דוגמת "רותם יעקב עיצוב אדריכלי" בעלת המוניטין תמצא את הדרך לפתרונות חכמים העונים על בעיות של מקום, אור חיצוני, מרחב פנימי קטן ועוד. מומלץ לפנות אליה לבקשת שירות. התכנון ייעשה בשלבים עם שיתוף פעולה מרבי עם הבעלים תוך הקשבה לרצונותיהם והערותיהם. לבסוף, תוצג התכנית הסופית בתלת מימד לנוחיות הלקוח.

עיצוב מסעדות

 

עיצוב פנים מסעדות

עיצוב פנים מסעדות נועד ליצירת מתחם אירוח פרקטי ונעים לשהייה. הדגש הוא על ניצול מרבי של השטח לאכלוס לקוחות רבים ככל האפשר עם מרווח נכון לכל סועד. הרצון הוא לייצור מקום נעים ומזמין עם אווירה טובה. התפריט והאוכל המשובח בשילוב המיקום והעיצוב יעשו את שלהם והמסעדה תצבור מוניטין. "רותם יעקב עיצוב אדריכלי" מתמחה בעיצוב מסעדות וחללים מסחריים אחרים.

עיצוב פנים מסעדות – יצירת מקום מושלם לבילוי

עיצוב פנים מסעדות תורם ישירות לאטרקטיביות המקום. המעצבת תבחר בסגנון עיצוב בהתאם לצרכי המקום, למזון המוגש בו ולטעמו האישי של הבעלים. ניתן למצוא סגנונות כפריים, מודרניים, קלאסיים ואחרים. היא תשתמש בחומרים מקובלים המשתלבים ביניהם היטב. כך בעץ, במתכת, בזכוכית, בבד, בקש, באבן ועוד. היא תיצור פינות ישיבה על ידי מחיצות, תוסיף הנמכות תקרה ואלמנטים שונים המוסיפים לעיצוב הכללי. כך חפצי נוי, ריהוט, אביזרי קצה של מערכות חשמל, תקשורת, אינסטלציה, תאורה ועוד. בכל מסעדה יש מבוא כניסה, וחללים אחרים. ברבים יש גם מרפסות, גינות וחצרות. לכל אזור כזה תוקדש תשומת לב. העיצוב ייעשה בקו אחיד עם דגשים נדרשים לכל חלל בנפרד. ייבחרו צבעים כהים, בהירים או אחרים המשתלבים אלו באלו. גופי התאורה יוסיפו נוי ביום ואווירה נעימה בלילה. כל אלו ייצרו את ההרמוניה הנעימה הנדרשת.

עיצוב פנים למסעדות – עיצוב מגוון

כל מסעדה הינה בעלת תפריט ייחודי ומתמחה בהכנת מנות המגיעות מתחומים גסטרונומיים אחרים. יחד עם זאת, בכולן יש צורך במרחב לכל סועד, במעברים נוחים לאורחים ולמלצרים המשרתים אותם, במטבחים נגישים ועוד. הרצון הוא לנצל היטב כל מטר מרובע כדי להקטין את התשלום עבור דמי שכירות, ארנונה ועוד, כי, בסופו של דבר, מסעדה נועדה ליצירת רווחים לבעלים.

עיצוב מסעדות ובתי קפה על ידי מעצבת מסעדות מובילה ומקצועית

מעצבת למסעדות חייבת למצוא את הקונספט המתאים לכל אחת בשיתוף, כמובן, עם הבעלים. "רותם יעקב עיצוב אדריכלי" הינה יצירתית ובעלת ניסיון רב. היא מוכשרת ויודעת למצוא פתרונות נכונים לכל מיני סיטואציות בעייתיות הנובעות ממיקום שאינו מושלם, מגודל שטח וצורתו ועוד. מומלץ לפנות אליה כדי לנצל את כישוריה ואת המוניטין אותו צברה לאורך השנים.

 

עיצוב פנים מסעדות

שאלות תשובות

האם ניתן לעצב מסעדה באופן עצמאי?

במידה ופתחתם מסעדה או בית קפה כדאי שתשכרו את השירות של מעצב או מעצבת פנים מקצועיים כאשר מדובר בנראות של העסק. העיצוב בעל השפעה רבה על האווירה במסעדה ועל חווית הלקוח.

למה לפנות למעצבת מסעדות מקצועית?

לא משנה אם המסעדה שלכם בסגנון אסייאתי, איטלקי, מזרחי או מזון מהיר, היא צריכה להיות מעוצבת בהתאם לאופי שלה ולמה שהיא מציעה. לכן, כדאי לפנות למעצבת מקצועית שתדע ליצור קו עיצובי ואסתטי אחיד וייחודי למסעדה שלכם. 

מדוע לבחור במעצבת רותם יעקב?

רותם עוסקת בתחום העיצוב ואדריכלות פנים מזה כעשור ולכל פרויקט ניגשת במקצועיות רבה ובנחישות להגשים ללקוח את החלום העיצובי שלו, ולהביא לתוצאה הטובה ביותר. הנכם מוזמנים ליצור עם רותם קשר במספר הטלפון 052-8982-812 או בכתובת המייל Rotya.int@gmail.com.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בצפון