עיצוב חנויות

עיצוב חנויות נעשה תוך כדי התחשבות בכל הצרכים של בעליהם, בטעמם האישי ובאלמנטים אחרים נוספים. חנות נועדה ליצירת רווח, ולכן, היא חייבת להיות נאה ומושכת עין. לצד זאת, היא אמורה להיות פרקטית על מנת שחווית הקנייה בה תהיה נעימה. אלו הם אלמנטים שיש לשמור עליהם ולא תמיד התכנון נעשה בקלות. "רותם יעקב עיצוב אדריכלי" מקפידה עליהם ועל אחרים נוספים בדרך לעיצוב מושלם.

עיצוב חנויות – בהתאם לסביבה ולצורך

בכל קניון ורחוב ראשי ניתן למצוא חנויות בסגנונות ובגדלים שונים. יש חנויות קטנות שהן חנויות נישה המוכרות מוצר אחד או מספר מוצרים מוגבל בתחומי הביגוד, ההנעלה, התיירות, הספרים ועוד. יש גדולות ומרווחות. כל עיצוב נעשה אחרת ויש צורך להשקיע מחשבה בהנגשת המוצרים ללקוחות באופן הטוב ביותר. בכל מקרה, גם חנות קטנה לא תפחת מגודל סביר שבו יהיה מקום לעמדות מכירה, לסידור מדפים ודוכנים, לחדרי שירות וכדומה. בכל חנות יש את החזית הכוללת שלט חיצוני. בחנויות רבות יהיו חלונות ראווה גדול ויהיה צורך לעצב את החלק הפונה החוצה בצורה מרשימה ומזמינה. החנות חייבת להיות פונקציונאלית ונאה. עיצוב הפנים יתחשב בגודל החנות, בצורתה, באופי המוצרים הנמכרים, בטעם האישי של הבעלים ובשיקולים כספיים. הכניסה לחנות חייבת להיות מזמינה ומאופיינת בדוכנים נמוכים שנועדו ליצור אשליית של שטח מרווח. בעומק החנות ימוקמו המדפים.

עיצוב פנים לחנויות – צבעים ואלמנטים אחרים

המעצבת תחשוב על תאורה מתאימה, תמונות וחפצי נוי אחרים כמו גם על עציצים, אגרטלים ועוד. היא תבחר חיפוי מתאים, מחיצות, מדפים, הנמכות תקרה ועוד. היא תשתמש בחומרים מקובלים דוגמת עץ, מתכת, אבן, זכוכית ועוד. במקרים רבים, תבחר בצבעים בהירים, בתאורת היצף או ספוט מתאימה כדי להוסיף עניין, ליצור אווירה מתאימה ולהגדיל את תחושת המרחב הפנימי.

עיצוב חנויות מקצועי ומוביל

המעצבת "רותם יעקב עיצוב אדריכלי" הינה בעלת מוניטין רב המגיע מעשרות פרויקטים של עיצוב מסחרי. היא מעצבת בהתאם לקו העיצוב המבוקש על ידי הלקוח ותיצור אלמנטים מודרניים בכל חנות – בין אם היא חנות רחוב או אחרת הממוקמת בקניון סגור. מומלץ ליצור קשר עימה לקבלת שירות מקצועי עם יחס אישי וחם.

מידע נוסף בנושא

מעצבת חנויות

מעצבת חנויות משרתת לקוחות עסקיים המגיעים מתחומים שונים. לרובם יש חנויות לממכר מוצרים והצורך הוא לעצבן בצורה נכונה. עיצוב טוב ומתאים מגדיל את האטרקטיביות שלהן, וכפועל יוצא, את המכירות והרווחים. תכנון החנות מתחשב באלמנטים רבים הקשורים בה כולל מיקומה. "רותם יעקב עיצוב אדריכלי" הינה בעלת ניסיון בתחום וניתן להזמין שירות ממנה.

מעצבת חנויות – עיצוב פונקציונאלי ונאה

מעצבת חנויות מקפידה על כל האלמנטים והפרטים החיוניים הקשורים בתפעול החנות, ויחד עם זאת, למראה הנאה והמזמין שלה. העיצוב ייעשה לאחר שבעל החנות ייפגש עימה, יתאר את צרכיו ורצונותיו ואף יציג את הקונספט שהוא מבקש לשוות לה. ניתן למצוא חנויות בסגנונות עיצוב שונים כמו למשל: קלאסיים, מודרניים, כפריים ועוד. המעצבת תחליט על קו העיצוב אשר יישמר בה כל העת. מדובר על בחירת חומרים מובילים ואחרים המשתלבים איתם. כך, עץ, אבן, זכוכית, מתכת, בד, קש ועוד. אלו נועדו לחיפוי רצפות, קירות, תקרות למדפים, לריהוט ועוד. היא תתכנן מעברים נוחים, מדפים מותאמים כאשר בכניסה יהיו דוכנים נמוכים כדי להגדיל את תחושת המרחב. היא תוסיף, מחיצות, נישות, הנמכות תקרה, קופה בחזית החנות ואלמנטים חשובים אחרים.  יש חשיבות רבה למיקום החנות. בחנות בקניון סגור ומוגן ניתן להתקין בכניסה דלת זכוכית אלגנטית. ברחוב ראשי יש סכנה בטיחותית לדלת כזאת. לכל חנות צריך לעצב שלט שהכיתוב שלו יהיה ברור, ובמקרים רבים, גם במת תצוגה ועוד.

מעצבת פנים חנויות – אלמנטים חשובים בעיצוב חנות

יש חשיבות לאלמנטים רבים כמו פרטי נוי נדרשים, תמונות, עציצים ועוד. יש להחליט על צבעים לקירות, לריהוט, לרצפות וכדומה וחשוב שתהיה התאמה ביניהם. גופי התאורה מוסיפים נוי ביום ואווירה בשעות הערב. בהחלט ניתן להוסיף ספוטים ותאורת רקע הנוספת לתאורת היצף הכרחית וכן הלאה. הכול נועד ליצירת הרמוניה מושלמת שתוסיף רבות לחוויית הקניה.

עיצוב חנויות – לקבל עיצוב מושלם לחנות שלכם תוך קבלת ליווי אישי

המעצבת "רותם יעקב עיצוב אדריכלי" הינה בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיע מעשרות פרויקטים מגוונים ללקוחות רבים. היא בעלת מעוף רב ויודעת למצוא פתרונות שונים איכותיים לסיטואציות בעייתיות. מומלץ לפנות אליה לקבלת שירות מקצועי עם יחס אישי. ההשקעה בעיצוב חנות משתלמת מאוד.

עיצוב פנים חנויות

עיצוב פנים חנויות הינו רב חשיבות, שכן, הוא אחד מהגורמים המוסיפים רבות לחוויית הקניה. עיצוב לוקח בחשבון אלמנטים רבים בה ובמיקומה. לחנויות, בניגוד לעסקים אחרים יש גם חזיתות שצריך להתייחס אליהן ובמקרים רבים, גם במות תצוגה. חנות מעוצבת תהיה אטרקטיבית מאוד לקונים ותתרום מאוד להגברת המכירות ולרווח. "רותם יעקב עיצוב אדריכלי" מתכננת חנויות על בסיס קבוע וניתן לפנות אליה לקבלת שירות.

עיצוב פנים חנויות – למיצוב טוב יותר של החנות

עיצוב פנים חנויות לוקח בחשבון את גודל החנות, צורתה, המוצרים הנקנים בה, מיקומה, ועוד. אם היא ממוקמת בתוך קניון הרי שהחזית תהיה שונה. במקרה כזה ניתן לתכנן דלת זכוכית אלגנטית ונאה. ברחוב לא תמיד יש אפשרות כזאת בגלל ענייני בטיחות.  חנויות גדולות יכולות להכיל מספר מחלקות ואילו קטנות פונות לנישה מסוימת.  חנות חייבת להיות פונקציונאלית, נוחה ונאה. כזאת שתיתן מענה ללקוחות המסתובבים ולמוכרים. השלט החיצוני חשוב ואמור לתאר בקצרה ובצורה ברורה את סוג החנות. חלון ראווה הוא, לרוב, הכרחי ועיצוב נכון שלו יכול למשוך את עיני הלקוחות. בחלל הפנימי יש ליצור אווירה טובה כדי להעצים את חווית הקניה. את זאת עושים עם תכנון מושכל, תאורה נכונה, שילוט טוב, מדפים ודוכני מכירות נוחים ועמדות שירות כולל הקופות יעילות. הכניסה תהיה חשופה ותכיל דוכנים נמוכים כדי ליצור תחושת מרחב, פנים החנות יכלול מדפים ודוכנים לסירוגין. תהיה חלוקה למחלקות והמעברים מרווחים ונוחים.

חנויות עיצוב – בחירת חומרים ופריטים

יש צורך לבחור חומרים המצויים בשוק או אחרים מיוחדים המשתלבים ביניהם בצורה מושלמת. מדובר על עץ, אבן, זכוכית מתכת, בד, קש ואחרים. הם נועדו לחיפוי לרצפה, לקירות, מחיצות, הנמכות תקרה ועוד. להשלמת תמונת העצוב יש לבחור גופי תאורה, תמונות וקישוטים שונים ועוד.

עיצוב פנים חנויות – שירות אדיב ומקצועי 

מומלץ לקבל שירות מאת "רותם יעקב עיצוב אדריכלי" בעלת המוניטין. היא יצירתית, בעלת מעוף וניסיון מצטבר בתחום. היא יודעת למצוא פתרונות נהדרים בסיטואציות שונות.  התכנון ייעשה על פי צרכי ורצונות בעלי החנות ויכלול מספר שלבים עד להצגת התכנית בתלת מימד. השירות הינו מקצועי ועם יחס אישי חם לכל לקוח.

שאלות תשובות

למה חשוב לשים דגש על עיצוב החנות?

נראות העסק משפיעה מאוד הן על המסר שאנו רוצים להעביר ללקוח והן על ההיבט המכירתי. לכן מומלץ להיעזר במעצב או מעצבת חנויות מקצועיים אשר יידעו לתכנן ולעצב את החנות שלכם בצורה הטובה ביותר שתמשוך את עין הלקוחות הפוטנציאליים לחנות שלכם.

איך בוחרים מעצב חנויות?

בדומה למקצועות אחרים, גם בעיצוב פנים יש מעצבים המתמחים יותר בעיצוב מסחרי ויש כאלו שמתמחים יותר בעיצוב בתים פרטיים. חשוב לבחור במעצב שיידע להוציא לפועל את החזון העיצובי שלכם תוך שילוב פרמטרים עיצוביים אשר יחד יעבירו מסר שיווקי חזק שיזמין וימשוך לקוחות וכך יגדיל את רווחי החנות.

למה לבחור ברותם יעקב?

רותם מגיעה מעולם התכנון הציבורי ועיצוב פנים של חנויות מסחר ורשתות קמעוניות גדולות, בעלת ניסיון של מעל 10 שנים בתחום. כל פרויקט מתבצע באופן המקצועי והמקיף ביותר תוך מתן שירות אדיב וחיוך רחב. מוזמנים ליצור קשר טלפון 052-8982-812 או בכתובת המייל Rotya.int@gmail.com.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בצפון